Jan -Feb -Mrt
Apr -Mei -Jun
Jul-Aug-Sep
Okt-Nov-Dec
 
Deelnemerslijst Ter Apel 9 mei
08-05-2024

Hieronder zie je de deelnemers die zijn ingeschreven voor de ovalracing in Ter Apel op 9 mei.


2.0 Hotrods 5 Fabian Louppen

2.0 Hotrods 9 Rene Zurhausen

2.0 Hotrods 18 Rik vd Linden

2.0 Hotrods 26 Niek van den Akker

2.0 Hotrods 42 Ad Melissant 

2.0 Hotrods 45 Sascha Baer

2.0 Hotrods 51 Niklas Klaka

2.0 Hotrods 87 Bas Veldkamp

2.0 Hotrods 93 Klaus Kilianski

2.0 Hotrods 99 Manfred Baer

2.0 Hotrods 116 Frank Nöhring

2.0 Hotrods 122 Jorden Vowinkel

2.0 Hotrods 144 Christian Simon 

2.0 Hotrods 167 Sander vd Heijden

2.0 Hotrods 301 Alex Elesen

2.0 Hotrods 312 Rick Laurijssen

2.0 Hotrods 450 Fabian Baer

2.0 Hotrods 747 Marius Bert

2.0 Hotrods 997 Niklas Willemsen

2.0 Hotrods 999 Joost Litjens


BMW CUP 01 Torsten Katuin

BMW CUP 10 Mike Wempe

BMW CUP 11 Dennis Van Veen

BMW CUP 12 Jurgen Blaauw

BMW CUP 14 Rowen Snijder

BMW CUP 16 Marco Bontjer

BMW CUP 17 Niels Stoffers

BMW CUP 18 Rick Feenstra 

BMW CUP 27 Jordy Hassing

BMW CUP 32 Geert Philips

BMW CUP 33 Justin Philips

BMW CUP 34 Julian Philips

BMW CUP 35 Michel de Jonge

BMW CUP 114 Robert Snijder

BMW CUP 118 Bryan Jongbloed 

BMW CUP 133 Equipe Boes & van Wieren Albert


Juniorenklasse 17 Zoe van Wieren

Juniorenklasse 51 Elias Scharwat

Juniorenklasse 64 Jay Tiben

Juniorenklasse 74 Cato Caspers

Juniorenklasse 212 Jonas Kruger


National Hotrods 6 John van den Bosch 

National Hotrods 9 Bernd Horstkamp 

National Hotrods 14 Patrick vd Werff

National Hotrods 17 Johan Sanders

National Hotrods 18 Jeffrey Zwiep

National Hotrods 23 Jörgen Brunen

National Hotrods 33 Reimon Bos

National Hotrods 51 Mark Teuben

National Hotrods 94 Lars Dreschel

National Hotrods 212 Pieter van Logten

National Hotrods 224 Merlin Beganovic

National Hotrods 312 Jeroen Kurvers 

National Hotrods 430 Jeffrey Roeffen

National Hotrods 940 Tim Dreschel


Rookie Rods 5 Patrick Hoesen

Rookie Rods 8 Damon Schulte 

Rookie Rods 17 Allard Boes

Rookie Rods 18 Equipe Jongbloed/Siepel

Rookie Rods 22 Lammert Janssen

Rookie Rods 23 Tim Equipe Stanneveld/Wolters

Rookie Rods 30 Equipe van den Akker/Caspers

Rookie Rods 34 Keano Boes

Rookie Rods 38 Danny van Steijn

Rookie Rods 116 Brian Doddema

Rookie Rods 117 Heinny Boekelo

Rookie Rods 119 Danny Bos

Rookie Rods 180 Quinten Eenjes

Rookie Rods 205 Sylvano Lubbers

Rookie Rods 215 Danny Lubbers

Rookie Rods 317 Raymond Kuiper

Rookie Rods 369 Rene Huisman

Rookie Rods 523 Kevin Oonk


Saloonstox 1 Steven De Jongh

Saloonstox 21 Bert Vos

Saloonstox 65 Damian Boessenkool

Saloonstox 69 Bart Jaspers Faijer

Saloonstox 117 Koen Vanderstappen

Saloonstox 121 Bjorn Bosch

Saloonstox 128 Mark van Schijndel

Saloonstox 281 Kiona Koers

Saloonstox 317 Twan Nijboer

Saloonstox 318 Jelmer Van Leussen

Saloonstox 512 Wesley Van de Streek

Saloonstox 577 Martijn Nooijen

Saloonstox 640 Tim Schutte

Saloonstox 761 Dylan Ubak

Saloonstox 769 Bjorn Weerd

Saloonstox 797 Yannick Heuvelink

Saloonstox 876 Coen Segers

Saloonstox 877 Jordi Schapendonk


Standaardklasse 2000 7 Ruben Schans

Standaardklasse 2000 16 Alko Scholtens

Standaardklasse 2000 28 Michael Birke

Standaardklasse 2000 36 Tom Brakels

Standaardklasse 2000 38 Bas Van der straat

Standaardklasse 2000 64 Michel van der Zwaag

Standaardklasse 2000 77 Daniel Birke

Standaardklasse 2000 183 Erwin Moorman


SuperRods 8 Kevin Zwiep

SuperRods 9 Bernd Horstkamp

SuperRods 10 Randy Woppenkamp 

SuperRods 19 Ad Monster

SuperRods 21 Johan Zwiers

SuperRods 23 Jorgen Brunen

SuperRods 25 Catrinus Vochteloo

SuperRods 26 Equipe Gebr. Schoonbeek 

SuperRods 28 Edward jan Walsma

SuperRods 29 David Bonnarens

SuperRods 37 Rijn Claij

SuperRods 62 Misha Beerlings

SuperRods 99 Danny Lubben

SuperRods 116 Jordy Lanting

SuperRods 120 Tonnie Hendriks 

SuperRods 246 Harm Veenstra

SuperRods 533 Myron Beerlings


Bron NNO Ter Apel


Terug naar Mei (2024)