Jan -Feb -Mrt
Apr -Mei-Jun
Jul-Aug-Sep
Okt-Nov-Dec
 
Deelnemerslijst Kollum 1 april
28-03-2024
Hieronder de hele mooie deelnemerslijst van Kollum voor aanstaande maandag met maar liefst ruim 220 inschrijvingen

Startlijst Stockcar F2
 
Startnr Naam Transpondernr

2 Bas luik 2033478
20 Ricardo dijk 9500747
30 Toon schut 5239390
32 Gerrit Hoekstra 4031480
38 Stephanie Koopmans 9424820
50 Richard steinfort 4828810
51 Hylke Miedema 6095139
58 Oane de haan 2528407
UK58 Charlie England 7380559
62 Robin Roos 6192612
78 Jorrit van der wal 3990131
89 Daan Postma 2093607
100 Alex de Vries 8921883
110 Egbert-tjitze Kooistra 15174899
126 Sjoerd Kranenburg 7490456
129 Michael Schutter 9603752
131 Rutger Veenstra 3613681
138 Dave Polley 2806609
139 Jarno van der Wal 6338030
154 Kay Lenssen 5550804
156 Bernard brouwer 7301044
163 Robin van leijen 1380694
172 Jean van den Berg 15288939
186 Ricardo schmidt 8590117
194 Patrick Kuulkers 0488589
236 Daisy Goos 0737850
249 Mick Verlaan 7762612
264 Steyn Wagenaar 7806831
277 Senna Claes 4451402
282 Douwe Jansma 6904341
292 Baukje Greidanus 7155245
316 Teake Veenstra 8523400
325 Jelmer Plantenga 3183457
337 Dennis tesselaar 0241979
339 Riemer Jan zuidersma 6698504
341 Jesse Obdam 12345678
UK346 Ashley England 5638903
392 Frits van Dis 6800326
397 Jan Maarten vermaning 4988203
398 Melissa drost 2533217
422 Dennis van Leijen 3583938
444 Dennis Holtrop 4422960
449 Scott verlaan 2686860
454 Pieter Tolsma 5162227
510 Thijs Leek 12345678
515 Gerke Witteveen 9500327
517 Jan Douwe Feenstra 5196578
569 Rick Eitens Huur
595 Ramon suurd 5586610
627 Manon Kamstra 6454937
628 Jesse Storm 569190
629 Femme Storm 0278813
643 Aaron Terpstra 16707137
654 Patrick Boezen 1693632
655 Sven Postma 4368185
667 Lute Meijer 5402049
695 Anne-Albert Bosma 1392393
767 Jan wietse alkema 5690516
808 Jens Pauw 3548106
822 Roelof Wijbenga 6395614

Startlijst Vrije Standaard
 
Startnr Naam Transpondernr

24 Peter kok 2933183
60 Willem bos 4423192
75 Jan van der Weij 7115174
128 Dave Kooy 7910606
224 Charl lakeman 3150527
302 Remco heeringa
525 Johannes van der Wal 6098768
572 Rinus van der Wal 9161970
603 Gerke Feitsma 5206479
610 Johan van Maldegem 6273467
616 Thomas Hellinga 6133764
618 patrick sintebin 5030860
620 William Polling 9011595
626 Geert Jan Hardenberg 7655409
627 Robin Buikema 9186447
630 Patrick Huberts 6458322
633 Jouke Heddema 14940016
636 Ybe Vellema 6979638
639 Xander Huberts 6801467
661 Jelle bergsma 3308389
674 Theo van houten 1452758
684 Leo Sintebin 1565731

Startlijst Rodeo
 

Startnr Naam Transpondernr

15 Leon Koolhof 4478375
17 Jorn turkstra 5509972
28 Lars alma 5147016
33 Gijs Groenewoud 0416387
48 Foppe minnema 3353178
73 Bjorn dijkema 8871204
123 Niels uffen 9040613
126 Richard Reitsma 0412573
226 Sietse Alma 8495842
162 Sander miedema 8902384
180 Bauke Pieter Oedzes 1597317
300 Marco de jong 11016362
308 remco vellinga 6167825
312 Klaas lieuwes 5580859
314 Berend jan veenstra 4217000
316 Silke Jongbloed 9345364
327 Bert hulshof 9160338
329 Oda bak 4654984
351 Folkert van der Veen 2932365
352 Jorn van der meulen 4587969
353 Wietse Groenje 6324416
354 johan uijthof 7250976
376 Otte Boonstra 7297729
381 Justin Feenstra 3760686
382 Tieme de Roos 1498788
397 Sybe van der Wal 5878086
423 Tjalling Schotanus 2114507
464 Rutger Balt 3679826
466 Gido heeringa 9496917
500 Max holtjer 14070790
515 Ronny de lau 6615974
540 Hendrik de vries
551 Robertjan De lau 6935503
671 Piebe gerben Pompstra 3311318
835 Wiibe quadrado 1059534
888 Jelle hendrik Rienewerf 4332098
959 Grietje van Rijszen 9333285
999 Tjamme Rienewerf

Startlijst Junioren
 
6 Luca de boer
10 Justian van leggelo 13346249
19 Joran keizer 7696125
23 Hessel kramer 0975267
30 Mike hulshof 9160338
44 Ian Vos 14774167
54 Robin pluis 15559563
67 Leander Pol 5750482
70 Jelmer kramer 7804727
108 Sil molenaar 8319666
117 Jorrit Koning 4573708
131 Semme Koning
139 Ate johan kok 6415108
527 Wesley Douwes 2828302
605 Yorrick de jong Huur
666 Teun Brugman
676 Joyce van der Meer 2188360
 

Startlijst Stockcar F2 Junioren
 
Startnr Naam Transpondernr

16 Zoe Brandsema 14488878
23 Alex Visser 4190668
26 Dex Droog 1287775
36 jack de vries 11322817
95 Quinten Brandsema 14259510
106 Mick Molenaar 9016705
137 Hannes griffioen 1555675
205 Hidde kneefel 6689179
220 Jorn de vries 2450284
234 Hein feite visser 0999604
241 Femke Smits 8498270
251 Rick de vries 0172337
269 Albert Alberda 9136913
284 Nils Wagenaar 2393321
331 Yentl Blom 108045
334 Jay Thomas 0697344
336 Randy toornent 10790263
405 Ryan Brouwer 4928360
411 Koen Pietersma 1703829
477 Tijn Oudhuis 4707174
543 Lisanne van Seggelen 1558540
662 Jordy pikkert 7383787
858 Gjalt Roorda 4579833
884 River anker 7930591
877 Cor Dijkstra 5798699
901 Jelle Louwsma 13686869
926 Marieke zandberg 4596284

Startlijst Standaard 2000


Startnr Naam Transpondernr
3 Equipe de boer 5007146
09 Thijs-Jan Alkema 4736522
11 Dirk Hazenberg 2426388
13 Pierre vd velde 2258461
50 Bruce luitjes
51 Jasper woudwijk Huur
53 Mike koning 8087531
63 Sander van der velde 10935704
69 Nick westerdijk 7684214
71 Tim Vlaar
77 Siete heidbuurt 4471773
77 Duuk Peek 7924169
106 Jesse de graaf 4485435
107 Jantsje Oldenburger 5873495
111 Arjen Hulder
112 Marscha van der Velde 7190462
116 Roel tabak
302 Niels Danenberg 8391343
304 Joe luitjes 1449688
305 Rik haster
401 Tiemen van der veen 0590540
499 Patrick zijlstra 13449755
507 Jarno de Vries 1442990
520 Niels pieters 8658089
522 Elwin knapper
527 Erwin bebingh 2989315
528 Wouter Bekkema 8838281
535 Arjen Dotinga 5533266
536 Patrick wijbenga 8855830
554 Egbert nicolai 7357974
555 Meense Luimstra Huur
558 Luc Neefjes 1722309
568 Kerwin van wolde 9272935
579 Robert van Houten 7809040
596 Martin Bleeker 3854074
621 Daan Steenman
679 Arjen Santhuizen 6595243
802 Peter Haagsma 2403395
2028 Sierd van der Veen 7055745


Startlijst Standaard 1850
 

Startnr Naam Transpondernr
8 Bart poland 1547074
19 Janwillem kiel 8271322
33 Remy Tromp Huren
64 Richard van der veen 9224215
83 Lex Ruiter 3004873
96 Redmer Kramer 1615662
107 Karel Blom 1305628
140 Mike Dekker 8596776
161 Mike Schipper Huren
164 Zinaida Grooteman
173 Tom Snoek Huur
175 Maartje Straver 1950042
185 Peter Voorsluys 1850950
204 Sem klaij 16686051
225 Danny Jansema 7627693
243 Tristan Pennekamp (euipe Pennekamp / Duijn) 3347851
316 Sandro van Baar
415 Willem Venema 6017998
418 Marc Wiersma (Equipe Wiersma / de Haan) 3330403
422 Martijn geerligs 114913
484 Pieter simon van der veen 4757089
511 Maurice Veenstra 1852987
538 Equip Roel de Vries / Erik Konjer 4927080
571 Arnold timersma 5114468
601 Tim Vet (equippe Bakker/Vet) Huur
614 Nick westerneng Huren
669 Kristiaan geerligs 1573532
814 Sjoerd de vries Huur
823 Rene Gorter 2494463

RESERVELIJST:
514 Danielle de Hart
401 Tiemen van der veen 0590540
227 Gabriel Hoekstra 6943676
34 marco kramer 7075338
78 Martin kingma 6833587
 

Bron NAC
 

Terug naar Mrt (2024)